Chorvatsko Ubytování

Chorvatsko apartmány

Chorvatsko Dovolená: Dalmácie, Istrie, Kvarner

Vítejte na stránkách Apartmány Chorvatsko Info! Zde můžete najít kvalitní ubytování pro Vaši dovolenou. Prezentované četné soukromé apartmány na pláži, stejně jako popisy turistických destinací. Apartmány nabízí každý rok zvyšuje. Obraťte se na vlastníky bytů a Villa dnes, s cílem zajistit jmenování, který vám vyhovuje nejlépe a využít možných slev pro platbu předem.

Apartmani More - Ždrelac, otok PašmanApartmany More  na západu ostrovu Pašmanu, v Ždrelac, s pohledem na Kornaty a Dugi otok. Čisté morě přitahuje také delfíny,které občasně doplavají do malého ostrova Karantuniče před osadou kde jsou umístěne apártmane "Morě". Ždrelac je idealné místo pro dovolenou od každodennícho stresu města.  je ideálním místem pro odpočinout od městského stresu.


 


Villa Žana, 40m od mora, ZadarVilla Žana u Diklo, turistické oblasti Zadar. Na pláži je jen 40 metrů od vily. Apartmány jsou nové a moderně vybavené. Viz fotografie interiéru kliknutím na obrázek. Ubytování je vhodné rezervovat co nejdříve.


 


Apartmani u KorčuliKomfortní ubytování v soukromí ve městě Korčula. Všechny apartmány jsou klimatizované a dobře vybavené. Na straně korcula.bz viz dostupnost, podívejte se na rady, které platí na ostrově a město Korčula mapy a předpověď počasí.

Podrobný seznam reklam pro pronájem ubytování je na místě apartmány a apartmány mají vlastní webové stránky na první část seznamu partnerských portálů.

Kontakt

Webmaster: